Nasze produkty

Drukarnia etykiet o międzynarodowej renomie

Prawie 30 lat doświadczenia, własny park technologiczny oraz wysoka jakość usług sprawiły, że Drukarnia Impresta może poszczycić się długą listą zadowolonych Klientów. Wśród nich znajdziesz zarówno polskie przedsiębiorstwa, jak i międzynarodowe korporacje. Zaufanie cenionych marek z różnych branż jest dowodem na to, że wśród producentów etykiet oraz opakowań nie mamy sobie równych. Zobacz, jakie firmy skorzystały z usług Drukarni Impresta i przekonaj się, że Ty również możesz nam zaufać.

Druk opakowań dla Klientów krajowych

Produkty, na których znalazły się etykiety z Drukarni Impresta, od wielu lat obecne są w domach milionów Polaków. Nasze kartonowe opakowania i etykiety na butelki czy słoiki spełniły oczekiwania firm obecnych na polskim rynku od wielu lat. Świadczy to o profesjonalizmie, któremu możesz zaufać.

Produkcja etykiet najwyższej jakości

Podążanie za najnowszymi trendami pozwoliło nam zyskać uznanie w skali Europy, a dzięki nowoczesnym urządzeniom możemy zagwarantować wytrzymałe odporne na ścieranie etykiety z połyskiem oraz opakowania z okienkiem, które przyciągną wzrok klientów.

Drukarnia Impresta to gwarancja trwałości i estetyki

Obsłużyliśmy już setki zamówień na druk opakowań, złocenie pudełek oraz produkcję etykiet, dzięki czemu jesteśmy w stanie z powodzeniem zrealizować każdy projekt. Gwarantujemy terminowość, najwyższą jakość i indywidualne podejście do wymagań Klienta. Potrzebujesz wielkonakładowego druku opakowań lub etykiet dla produktów swojej firmy? Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się ze specjalistami z Drukarni Impresta!

Categories: