Kim jesteśmy

FIRMA

OBSZAR DZIAŁALNOŚCI

Drukarnia Impresta funkcjonuje na rynku poligraficznym nieprzerwanie od 1990 roku. W oparciu o zgromadzoną na przestrzeni lat wiedzę (popartą ponad 25-letnim doświadczeniem), kompetentne zasoby ludzkie oraz autonomiczne zaplecze techniczne, realizujemy usługi wysokonakładowego druku offsetowego etykiet papierowych i opakowań z tektury litej, z szerokim wykorzystaniem technik uszlachetniających. W naszej ofercie priorytetem jest najlepszy jakościowo druk opakowań i złocenie.

MISJA

DLACZEGO NASZA DRUKARNIA?

Słowa wyrażające naszą misję to budowanie wrażenia. Z każdym arkuszem oddajemy w Państwa ręce produkt, który kreuje niezatarte wrażenie u Odbiorcy. W naszej drukarni każdego dnia realizujemy te założenie dzięki najwyższemu poziomowi naszych usług oraz rozległemu wachlarzowi oferowanych rozwiązań.

Świadectwem jakości, jaką reprezentujemy, jest wieloletnia współpraca z uznanymi producentami o międzynarodowym zasięgu, z branż: spożywczej, chemicznej oraz wydawniczej. Nasze opakowania promują produkty sprzedawane na całym świecie.

Skuteczna realizacja Polityki jakości oraz ponadprzeciętna wydajność jest możliwa w naszej firmie dzięki innowacyjnemu parkowi maszynowemu, wysokiemu poziomowi przygotowania technicznego oraz ścisłej kooperacji z największymi w Europie dostawcami.

Proponowane przez nas rozwiązania dedykujemy koncernom i podmiotom gospodarczym zainteresowanym drukiem w wymiarze wysokonakładowym, zorientowanym na jakość i terminowość.

Zapraszamy Państwa do współpracy w zakresie: druk opakowań, okienkowanie, hot stamping, złocenie opakowań, tłoczenie folią na gorąco.