Kariera

Drukarnia Impresta to rozwijająca się firma rodzinna o ponad 25-letniej tradycji, współpracująca z dużymi klientami o zasięgu krajowym, europejskim oraz globalnym, w tym koncernami o światowej marce.

Zatrudniamy wyłącznie na podstawie umowy o pracę zgrany i wykwalifikowany zespół specjalistów, w którym panuje przyjazna atmosfera. Nasza kadra jest zróżnicowana płciowo oraz wiekowo, oferujemy możliwość pracy również osobom niepełnosprawnym.

Stawiamy na zaangażowanie oraz fachowość naszych ludzi i doceniamy to – nasi najlepsi pracownicy są z nami już od prawie dwudziestu lat.

Rozwój stanowi o dobrej kondycji każdej firmy, lecz jest on również korzystny dla człowieka. Stale zwiększając nasz potencjał, dajemy zatrudnionym u nas osobom możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji. Doskonaląc i rozudowując firmę słuchamy naszych pracowników - chcemy poznać ich opinie i skorzystać z ich cennego doświadczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszym gronie, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dołączenie do podania następującej klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97. roku o Ochronie Danych Osobowych DZ. UST. 2016 poz. 922).

Zgłoszenia pisemne (podanie, CV) prosimy składać na adres e-mail: praca@impresta.pl, podając w tytule nazwę stanowiska, lub na adres: Drukarnia Impresta Tadeusz Rybczyk sp. j., ul. Nieszawska 13, 61-022 Poznań z dopiskiem „Rekrutacja - nazwa stanowiska”.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator sztancy/złociarki

Opis stanowiska

Praca na maszynach sztancujących oraz złocących na płasko w formacie B1 (Bobst).

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora sztancy lub złociarki

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie
  • pracę w firmie z najnowocześniejszym parkiem maszynowym na rynku, w tym nową sztancą Bobst z rocznika 2017
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pełen etat)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku